Onderstaande uren zijn geldig van 1 september tot 30 juni.
De club is gesloten tussen Kerstmis en nieuwjaar en gedurende 1 week tijdens de paasvakantie. Er worden geen trainingen georganiseerd op feestdagen en sluitingsdagen. Al de sluitingsdagen kan u terugvinden in onze kalender en worden vermeld in onze maandelijkse nieuwsbrief.


Sportcomplex Kessel-Lo :
Stadionlaan 4, 3010 Kessel-Lo

Sportoase Philipssite :
Philipssite 6, 3001 Leuven

JEUGD +6 jaar

Dag Uur Doelgroep Locatie
Dinsdag 17u30 - 18u30 beginners wit / wit-rood / wit-geel Sportcomplex Kessel-Lo - gevechtsportzaal
  18u30 - 19u30 gevorderden - vanaf geel Sportcomplex Kessel-Lo - gevechtsportzaal
Woensdag 15u30 - 17u00 wedstrijdtraining kumite Sportoase Leuven - Gevechtsportzaal (-1)
  17u00 - 18u00 wedstrijdtraining kata - enkel op selectie Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
  17u00 - 18u00 beginners wit / wit-rood / wit-geel Sportoase Leuven - Gevechtsportzaal (-1)
  18u00 - 19u00 gevorderden vanaf geel Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
Donderdag 19u00 - 20u30 wedstrijdtraining kumite - vanaf gele gordel Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
Zaterdag 09u30 - 10u30 beginners t.e.m. gele gordel Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
  10u30 - 12u00 gevorderden vanaf oranje Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
  12u00 - 12u30 gevorderden kata Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)

VOLWASSENEN

Dag Uur Doelgroep Locatie
Maandag 20u30 - 22u00 beginners / gevorderden Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1)
Donderdag 19u00 - 20u30 beginners / gevorderden Sportoase Leuven - Polyvalente zaal (-1) 

Onze trainers

Rudi Holemans
Sensei
Rudi Holemans
Hoofdtrainer
7de Dan W.K.F.
Bert Lemmens
Sempai
Bert Lemmens
Volwassenen
4de Dan W.K.F.
Guy Lermusiaux
Sempai
Guy Lermusiaux
Volwassenen + Jeugd
3de Dan W.K.F.
Rudi Bruyneel
Sempai
Rudi Bruyneel
Jeugd + Coach
3de Dan W.K.F.
Emiel Peeters
Sempai
Emiel Peeters
Jeugd + Coach
3de Dan W.K.F.
Eric Aerts
Sempai
Eric Aerts
Volwassenen + Jeugd
2de Dan W.K.F.
Joost Waeterloos
Sempai
Lisa Bracke
Jeugd + Coach
2de Dan W.K.F.
Rachid Haevelaerts
Sempai
Rachid Haevelaerts
Jeugd + Coach
1ste Dan W.K.F.
Leon Letellier
Sempai
Leon Letellier
Volwassenen + Jeugd
1ste Dan W.K.F.
Sophie Haers
Sempai
Sophie Haers
Jeugd
1ste Dan W.K.F.
Connor Stalpaert
Sempai
Connor Stalpaert
Jeugd + Coach
1ste Dan W.K.F.
Joost Waeterloos
Sempai
Graziella Fiori
Jeugd
1ste Dan W.K.F.
Joost Waeterloos
Sempai
Jelena Lakovic
Jeugd
1ste Dan W.K.F.
Joost Waeterloos
Sempai
Dieter Verhaegen
Jeugd
1ste Dan W.K.F.

Onze assistent-trainers

Joost Waeterloos
Lissa Hellemans
Assistent-trainer
1ste Kyu
Joost Waeterloos
Jonas Caers
Assistent-trainer
1ste Kyu
Joost Waeterloos
Jasper Cielen
Assistent-trainer
1ste Kyu
Joost Waeterloos
Jochen Evenepoel
Assistent-trainer
1ste Kyu
Vladimir Lakovic
Vladimir Lakovic
Fysiek trainer
6de Kyu